Kolorowy pasek
Kolorowy pasek

                   

 

                                              

 

 

Stowarzyszenia Rejestrowe

 

Wykaz organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy:

 L.P.

Nazwa organizacji

Adres

Prezes

1.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Żelice

 

(Działalność społeczno-kulturalno-sportowa)

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Żelice

Żelice 55/1

62-100 Wągrowiec

Andrzej  Piechowiak

2.

Stowarzyszenie Sportowe „Szkwał”

 

(Działalność społeczno-kulturalno-sportowa)

Stowarzyszenie Sportowe „Szkwał”

Kamienica 26

62 – 113 Żelice

Izabela Napiecek

3.

Stowarzyszenie Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego

 

(Działalność kulturalno-społeczna)

Stowarzyszenie Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego

Sienno 27 62 – 100 Wągrowiec

Małgorzata Jazgar

4.

Gminne Stowarzyszenie LZS

 

(Działalność społeczno-kulturalno-sportowa)

Gminne Stowarzyszenie LZS

ul. Podgórna 5 62 – 100 Wągrowiec

 

Tomasz Radecki

5.

Stowarzyszenie Przyjaciół

Jeziora Kaliszańskiego

(Działalność społeczno-kulturalno-sportowa)

Stowarzyszenie Przyjaciół

Jeziora Kaliszańskiego Kaliszany 6

62 -104 Pawłowo Żońskie

Janina Kolińska

6.

Stowarzyszenie Kobiet „Wiatrowianki”

 

(Działalność kulturalno-społeczna)

Stowarzyszenie Kobiet „Wiatrowianki”

Wiatrowo 39

62 – 100 Wągrowiec

Anna Bałęczna

7.

 

Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Grylewo

(Działalność kulturalno-społeczna)

Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Grylewo

Grylewo 10/1

62 – 104 Pawłowo Żońskie

Anna Waszak

8.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Łekneńskiej

(Działalność kulturalno-społeczna)

Towarzystwo Miłośników Ziemi Łekieńskiej

Łekno

ul. Podgórna 5

62-105 Łekno

Zbigniew Tomczak

 

9.

Forum Obywatelskie Wspierania Rozwoju Wsi Bartodzieje

Forum Obywatelskie Wspierania Rozwoju Wsi Bartodzieje

Bartodzieje 78

62 – 100 Wągrowiec

Maciej

Roman  

10.

Stowarzyszenie LZS Wiatrowo

Stowarzyszenie LZS

Wiatrowo 31/11

62 – 100 Wągrowiec

Roman

Dreger  

11.

Stowarzyszenie Wiejskie

„Strzecha Potulice”

Stowarzyszenie Wiejskie

„Strzecha Potulice”

Potulice 13 A

62 – 100 Wągrowiec

Alina

Kopniewska  

12.

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Ochrony Środowiska Wsi Łęgowo

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Ochrony Środowiska Wsi Łęgowo

Łęgowo 51

62 – 100 Wągrowiec

Mariusz Nowak

13.

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Wsi Kobylec

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Wsi Kobylec

ul. Dębowa 19

62 – 100 Wągrowiec

Małgorzata Sieracka

 
 
 
 
                              Wykaz jednostek OSP na terenie  Gminy  Wągrowiec

  

                                                              

                                                                                                 

Lp.

      Jednostka OSP

        (miejscowość )

  Nazwisko i imię

PREZESA, NACZELNIKA

 

Adres zamieszk.

PREZESA, NACZELNIKA

   1.

Łekno – ul. Polna  7

Typ  „S”

PREZES

Mariusz Kieliszczyk

Łekno, ul. Pocztowa 9

tel.  601075858

kod poczt.  62-105 ŁEKNO

 

NACZELNIK

Manikowski Grzegorz

Łekno, ul. Łąkowa 3

tel. 2616166

kod poczt. 62-105 ŁEKNO

   2.

Brzeźno Stare  32

Typ  „S”

PREZES

Głomb Janusz

Brzeźno Stare 23

tel. 609-328-500

kod poczt.  62-105  ŁEKNO

 

NACZELNIK

Marek Lisiecki

Koninek  5

tel.

62-105 ŁEKNO

   3.

Rąbczyn  57

Typ  „S”

PREZES

Bąkowski Antoni

Rąbczyn 67

tel.

kod:  62-106 RĄBCZYN

 

NACZELNIK

Zielke Piotr

Rąbczyn 8

tel. 2616431

509 477 780

kod: 62-106 RĄBCZYN

   4.

Runowo   8 B

Typ  „S”

PREZES

Fludra Tomasz

Runowo  15

tel. 880565857

kod: 62-112  RUNOWO

 

NACZELNIK

Sierpowski Radosław

Runowo  1

692 671 086

kod: 62-112 RUNOWO

   5.

Sienno    28 A

Typ  „S”

PREZES

Golczyński Paweł

Sienno 3

tel. 2627831

kod:  62-100 WĄGROWIEC

 

 

NACZELNIK

Jahnz Dariusz

 

kod: 62-100 WĄGROWIEC

   6.

Ochodza  53 A

Typ  „S”

PREZES

Gramowski Damian

Ochodza  43

tel. 0- 667 338 656

kod:  62-100 WĄGROWIEC

 

NACZELNIK

Pytliński Jarosław

Ochodza 19

tel. 2623494

kom. 0-665 042 304

kod: 62-100 WĄGROWIEC

   7.

Pawłowo Żońskie 25

Typ  „S”

PREZES

Dziuma Paweł

Pawłowo Żońskie  8

tel. 67-2612791

kod: 62-104  PAWŁOWO

                       ŻOŃSKIE

 

NACZELNIK

Twardowski Władysław

Pawłowo  Żońskie 22

tel. 67- 2612847

kod: 62-104    PAWŁOWO

                         ŻOŃSKIE

   8.

Siedleczko  5

Typ „M”

PREZES

Kozędra Stanisław

Siedleczko 10

tel. 67-2616441

kod: 62-105  ŁEKNO

 

NACZELNIK

Resztak Maciej

Siedleczko 20

tel. 67- 2616008

kod: 62-105 ŁEKNO

   9.

Werkowo

Typ  „S”

PREZES

Tadej Karol

Werkowo  43

tel. 67-2614733

kod: 62-105  ŁEKNO

 

NACZELNIK

Kołsut Ferdynand

Werkowo 39  A

tel. 67- 2614751

kom. 0-887155749

kod: 62-105 ŁEKNO

  10.

Kaliszany 44

Typ  „S”

PREZES

Lewandowski Czesław

Kaliszany 44

tel. 67-2612701

kod: 62-104 PAWŁOWO

                     ZOŃSKIE

 

NACZELNIK

Barełkowski Andrzej

Kaliszany 9

tel. 67-2612713

kom. 0-693471975

kod: 62-104  PAWŁOWO

                       ŻOŃSKIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

Metadane

Źródło informacji:Stanisław Owsianny
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Stanisław Owsianny
Data wprowadzenia:2011-03-18 11:54:33
Opublikował:Stanisław Owsianny
Data publikacji:2011-03-18 12:13:16
Ostatnia zmiana:2015-04-10 10:40:59
Ilość wyświetleń:2546

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij